Bambusa Kvindeligaen

Kampprogram - Bambusa Kvindeligaen

22-08-20 16:10
Odense Håndbold
22vs32
Team Esbjerg
24-08-20 20:00
Viborg HK
29vs19
Ajax København Kvinder
25-08-20 19:00
Aarhus United
31vs18
Skanderborg Håndbold
25-08-20 20:00
Silkeborg-Voel KFUM
20vs36
Herning-Ikast Håndbold
26-08-20 18:30
København Håndbold
29vs26
Horsens Håndbold Elite
26-08-20 18:30
Randers HK
21vs26
Odense Håndbold
26-08-20 18:30
Team Esbjerg
32vs21
Holstebro Håndbold
26-08-20 19:30
Vendsyssel Håndbold
25vs39
Nykøbing F. Håndboldklub
31-08-20 19:00
Skanderborg Håndbold
23vs38
København Håndbold
31-08-20 20:00
Nykøbing F. Håndboldklub
33vs36
Viborg HK
01-09-20 17:30
Herning-Ikast Håndbold
30vs18
Aarhus United
01-09-20 18:30
Silkeborg-Voel KFUM
26vs21
Randers HK
02-09-20 18:30
Holstebro Håndbold
22vs23
Odense Håndbold
02-09-20 19:00
Ajax København
23vs27
Team Esbjerg
02-09-20 19:00
Horsens Håndbold Elite
24vs19
Vendsyssel Håndbold
03-09-20 20:00
Nykøbing F. Håndboldklub
32vs36
København Håndbold
05-09-20 14:00
Herning-Ikast Håndbold
33vs21
Randers HK
05-09-20 15:00
Horsens Håndbold Elite
21vs29
Aarhus United
05-09-20 15:00
Ajax København
21vs21
Vendsyssel Håndbold
05-09-20 19:00
Skanderborg Håndbold
25vs27
Silkeborg-Voel KFUM
06-09-20 16:00
Holstebro Håndbold
27vs31
Viborg HK
07-09-20 20:00
Aarhus United
20vs20
Silkeborg-Voel KFUM
08-09-20 18:30
Odense Håndbold
26vs19
Ajax København
09-09-20 18:30
Randers HK
21vs19
Holstebro Håndbold
09-09-20 18:30
København Håndbold
15vs26
Herning-Ikast Håndbold
09-09-20 19:00
Viborg HK
30vs19
Horsens Håndbold Elite
09-09-20 20:30
Team Esbjerg
38vs26
Nykøbing F. Håndboldklub
12-09-20 15:00
Vendsyssel Håndbold
19vs26
Skanderborg Håndbold
15-09-20 20:00
Nykøbing F. Håndboldklub
26vs28
Odense Håndbold
16-09-20 18:30
Silkeborg-Voel KFUM
26vs28
København Håndbold
16-09-20 18:45
Aarhus United
22vs17
Randers HK
16-09-20 19:00
Horsens Håndbold Elite
25vs34
Team Esbjerg
16-09-20 19:30
Skanderborg Håndbold
27vs36
Viborg HK
16-09-20 19:30
Ajax København
22vs24
Holstebro Håndbold
18-09-20 20:00
Herning-Ikast Håndbold
20vs18
Vendsyssel Håndbold
22-09-20 19:30
Vendsyssel Håndbold
26vs29
Silkeborg-Voel KFUM
22-09-20 20:00
København Håndbold
32vs24
Aarhus United
23-09-20 18:30
Team Esbjerg
27vs24
Skanderborg Håndbold
23-09-20 18:30
Randers HK
25vs26
Ajax København
23-09-20 18:30
Odense Håndbold
27vs22
Horsens Håndbold Elite
24-09-20 20:00
Viborg HK
29vs26
Herning-Ikast Håndbold
26-09-20 16:00
Aarhus United
28vs22
Vendsyssel Håndbold
07-10-20 18:30
København Håndbold
26vs29
Randers HK
07-10-20 19:00
Horsens Håndbold Elite
26vs18
Holstebro Håndbold
07-10-20 19:30
Nykøbing F. Håndboldklub
30vs27
Ajax København
07-10-20 20:00
Herning-Ikast Håndbold
33vs36
Team Esbjerg
07-10-20 20:30
Skanderborg Håndbold
25vs26
Odense Håndbold
08-10-20 20:00
Silkeborg-Voel KFUM
22vs32
Viborg HK
11-10-20 16:00
Holstebro Håndbold
26vs26
Nykøbing F. Håndboldklub
14-10-20 18:30
Team Esbjerg
29vs29
Silkeborg-Voel KFUM
14-10-20 19:00
Viborg HK
30vs27
Aarhus United
14-10-20 19:30
Ajax København
28vs17
Horsens Håndbold Elite
14-10-20 20:00
Odense Håndbold
19vs18
Herning-Ikast Håndbold
16-10-20 19:00
Holstebro Håndbold
27vs26
Skanderborg Håndbold
17-10-20 16:00
Randers HK
26vs34
Nykøbing F. Håndboldklub
17-10-20 16:00
Vendsyssel Håndbold
28vs37
København Håndbold
20-10-20 18:30
Skanderborg Håndbold
19vs21
Ajax København
21-10-20 18:30
Silkeborg-Voel KFUM
18vs28
Odense Håndbold
21-10-20 18:45
Aarhus United
20vs25
Team Esbjerg
21-10-20 19:00
Horsens Håndbold Elite
20vs22
Nykøbing F. Håndboldklub
23-10-20 19:00
Herning-Ikast Håndbold
23vs23
Holstebro Håndbold
24-10-20 15:00
Vendsyssel Håndbold
22vs23
Randers HK
24-10-20 16:10
København Håndbold
31vs26
Viborg HK
30-10-20 18:30
Odense Håndbold
33vs27
Aarhus United
31-10-20 13:00
Randers HK
24vs22
Horsens Håndbold Elite
31-10-20 14:00
Viborg HK
37vs19
Vendsyssel Håndbold
31-10-20 15:00
Nykøbing F. Håndboldklub
38vs24
Skanderborg Håndbold
31-10-20 15:00
Ajax København
26vs23
Herning-Ikast Håndbold
31-10-20 18:00
Team Esbjerg
29vs20
København Håndbold
01-11-20 16:00
Holstebro Håndbold
21vs27
Silkeborg-Voel KFUM
03-11-20 18:00
Vendsyssel Håndbold
15vs34
Team Esbjerg
03-11-20 20:00
København Håndbold
24vs29
Odense Håndbold
04-11-20 18:45
Aarhus United
18vs26
Holstebro Håndbold
05-11-20 20:00
Herning-Ikast Håndbold
27vs30
Nykøbing F. Håndboldklub
06-11-20 18:30
Silkeborg-Voel KFUM
29vs19
Ajax København
07-11-20 15:00
Skanderborg Håndbold
28vs21
Horsens Håndbold Elite
07-11-20 16:00
Viborg HK
41vs23
Randers HK
11-11-20 18:00
Ajax København
21vs29
Aarhus United
11-11-20 18:30
Holstebro Håndbold
18vs28
København Håndbold
11-11-20 19:00
Horsens Håndbold Elite
24vs26
Herning-Ikast Håndbold
11-11-20 19:30
Nykøbing F. Håndboldklub
28vs27
Silkeborg-Voel KFUM
12-11-20 20:00
Team Esbjerg
28vs30
Viborg HK
14-11-20 13:30
Skanderborg Håndbold
22vs21
Randers HK
18-11-20 18:00
Herning-Ikast Håndbold
34vs18
Skanderborg Håndbold
18-11-20 18:00
Randers HK
25vs33
Team Esbjerg
18-11-20 20:00
Viborg HK
23vs32
Odense Håndbold
18-11-20 20:00
Aarhus United
23vs20
Nykøbing F. Håndboldklub
18-11-20 20:00
Silkeborg-Voel KFUM
23vs24
Horsens Håndbold Elite
18-11-20 20:00
København Håndbold
25vs18
Ajax København
29-12-20 20:00
Team Esbjerg
29vs28
Odense Håndbold
30-12-20 18:45
Aarhus United
29vs18
Horsens Håndbold Elite
30-12-20 19:00
Viborg HK
33vs21
Holstebro Håndbold
30-12-20 19:00
Silkeborg-Voel KFUM
30vs24
Skanderborg Håndbold
30-12-20 19:30
Vendsyssel Håndbold
24vs30
Ajax København
02-01-21 16:10
København Håndbold
33vs31
Nykøbing F. Håndboldklub
03-01-21 15:00
Randers HK
24vs25
Herning-Ikast Håndbold
03-01-21 15:00
Odense Håndbold
29vs19
Vendsyssel Håndbold
04-01-21 20:00
Ajax København
24vs28
Viborg HK
05-01-21 20:00
Horsens Håndbold Elite
23vs22
København Håndbold
06-01-21 18:00
Nykøbing F. Håndboldklub
32vs24
Vendsyssel Håndbold
06-01-21 18:30
Odense Håndbold
33vs23
Randers HK
06-01-21 18:30
Herning-Ikast Håndbold
29vs28
Silkeborg-Voel KFUM
06-01-21 20:00
Holstebro Håndbold
22vs22
Team Esbjerg
09-01-21 15:00
Skanderborg Håndbold
22vs27
Aarhus United
10-01-21 15:00
Vendsyssel Håndbold
19vs27
Horsens Håndbold Elite
11-01-21 20:00
Viborg HK
31vs29
Nykøbing F. Håndboldklub
12-01-21 18:30
Odense Håndbold
23vs19
Holstebro Håndbold
13-01-21 18:30
Randers HK
26vs23
Silkeborg-Voel KFUM
13-01-21 18:30
Team Esbjerg
31vs21
Ajax København
13-01-21 18:45
Aarhus United
22vs30
Herning-Ikast Håndbold
15-01-21 18:30
København Håndbold
31vs18
Skanderborg Håndbold
20-01-21 18:30
Holstebro Håndbold
24vs25
Randers HK
20-01-21 18:30
Silkeborg-Voel KFUM
27vs21
Aarhus United
20-01-21 19:00
Horsens Håndbold Elite
24vs33
Viborg HK
20-01-21 19:00
Herning-Ikast Håndbold
24vs19
København Håndbold
20-01-21 19:30
Skanderborg Håndbold
24vs28
Vendsyssel Håndbold
20-01-21 19:30
Ajax København
28vs30
Odense Håndbold
20-01-21 19:30
Nykøbing F. Håndboldklub
32vs28
Team Esbjerg
24-01-21 15:00
Vendsyssel Håndbold
23vs29
Holstebro Håndbold
27-01-21 18:30
Holstebro Håndbold
32vs25
Ajax København
27-01-21 18:30
København Håndbold
22vs27
Silkeborg-Voel KFUM
27-01-21 18:30
Randers HK
18vs18
Aarhus United
27-01-21 18:30
Team Esbjerg
31vs20
Horsens Håndbold Elite
27-01-21 18:30
Odense Håndbold
33vs30
Nykøbing F. Håndboldklub
27-01-21 19:00
Viborg HK
41vs19
Skanderborg Håndbold
27-01-21 19:30
Vendsyssel Håndbold
22vs27
Herning-Ikast Håndbold
30-01-21 14:00
Aarhus United
18vs21
København Håndbold
30-01-21 14:30
Horsens Håndbold Elite
24vs27
Odense Håndbold
30-01-21 14:30
Ajax København
32vs24
Randers HK
30-01-21 14:30
Nykøbing F. Håndboldklub
27vs29
Holstebro Håndbold
30-01-21 15:00
Skanderborg Håndbold
12vs35
Team Esbjerg
30-01-21 16:10
Herning-Ikast Håndbold
28vs21
Viborg HK
31-01-21 13:00
Silkeborg-Voel KFUM
27vs24
Vendsyssel Håndbold
02-02-21 18:30
Odense Håndbold
28vs21
Skanderborg Håndbold
02-02-21 20:00
Randers HK
27vs30
København Håndbold
03-02-21 18:30
Holstebro Håndbold
23vs22
Horsens Håndbold Elite
03-02-21 19:00
Viborg HK
32vs29
Silkeborg-Voel KFUM
03-02-21 19:30
Ajax København
25vs25
Nykøbing F. Håndboldklub
03-02-21 20:30
Team Esbjerg
34vs28
Herning-Ikast Håndbold
06-02-21 14:30
Vendsyssel Håndbold
24vs25
Aarhus United
08-02-21 20:00
Nykøbing F. Håndboldklub
27vs19
Randers HK
09-02-21 18:00
Horsens Håndbold Elite
22vs22
Ajax København
09-02-21 20:00
Aarhus United
19vs23
Viborg HK
10-02-21 17:00
Silkeborg-Voel KFUM
28vs36
Team Esbjerg
10-02-21 18:30
København Håndbold
37vs26
Vendsyssel Håndbold
10-02-21 19:30
Skanderborg Håndbold
26vs28
Holstebro Håndbold
10-02-21 20:30
Herning-Ikast Håndbold
23vs30
Odense Håndbold
15-02-21 20:00
Viborg HK
36vs21
København Håndbold
17-02-21 17:00
Team Esbjerg
35vs25
Aarhus United
17-02-21 17:00
Nykøbing F. Håndboldklub
30vs23
Horsens Håndbold Elite
17-02-21 18:30
Randers HK
22vs20
Vendsyssel Håndbold
17-02-21 18:30
Odense Håndbold
32vs23
Silkeborg-Voel KFUM
17-02-21 19:30
Ajax København
34vs23
Skanderborg Håndbold
18-02-21 18:30
Holstebro Håndbold
25vs28
Herning-Ikast Håndbold
22-02-21 20:00
København Håndbold
27vs29
Team Esbjerg
23-02-21 17:00
Silkeborg-Voel KFUM
27vs25
Holstebro Håndbold
23-02-21 18:30
Aarhus United
18vs22
Odense Håndbold
24-02-21 18:30
Horsens Håndbold Elite
24vs29
Randers HK
24-02-21 19:00
Herning-Ikast Håndbold
27vs23
Ajax København
24-02-21 19:30
Skanderborg Håndbold
27vs35
Nykøbing F. Håndboldklub
24-02-21 19:30
Vendsyssel Håndbold
24vs30
Viborg HK
26-02-21 18:30
Odense Håndbold
32vs27
København Håndbold
27-02-21 14:00
Ajax København
31vs20
Silkeborg-Voel KFUM
27-02-21 14:00
Randers HK
26vs29
Viborg HK
27-02-21 14:00
Team Esbjerg
39vs22
Vendsyssel Håndbold
28-02-21 15:00
Horsens Håndbold Elite
25vs20
Skanderborg Håndbold
28-02-21 16:00
Holstebro Håndbold
24vs29
Aarhus United
01-03-21 20:00
Nykøbing F. Håndboldklub
30vs25
Herning-Ikast Håndbold
03-03-21 18:15
Aarhus United
21vs20
Ajax København
03-03-21 18:30
Randers HK
29vs25
Skanderborg Håndbold
03-03-21 18:30
København Håndbold
31vs27
Holstebro Håndbold
03-03-21 19:30
Vendsyssel Håndbold
25vs33
Odense Håndbold
03-03-21 20:00
Viborg HK
33vs34
Team Esbjerg
04-03-21 20:30
Silkeborg-Voel KFUM
26vs30
Nykøbing F. Håndboldklub
05-03-21 19:00
Herning-Ikast Håndbold
34vs23
Horsens Håndbold Elite
10-03-21 20:00
Skanderborg Håndbold
26vs31
Herning-Ikast Håndbold
10-03-21 20:00
Holstebro Håndbold
29vs28
Vendsyssel Håndbold
10-03-21 20:00
Nykøbing F. Håndboldklub
34vs26
Aarhus United
10-03-21 20:00
Odense Håndbold
21vs33
Viborg HK
10-03-21 20:00
Horsens Håndbold Elite
35vs26
Silkeborg-Voel KFUM
10-03-21 20:00
Ajax København
20vs22
København Håndbold
10-03-21 20:00
Team Esbjerg
34vs16
Randers HK
24-03-21 18:30
Silkeborg-Voel KFUM
22vs37
Team Esbjerg
24-03-21 20:30
København Håndbold
25vs30
Herning-Ikast Håndbold
25-03-21 18:30
Aarhus United
27vs26
Odense Håndbold
25-03-21 20:30
Nykøbing F. Håndboldklub
33vs32
Viborg HK
27-03-21 14:30
Horsens Håndbold Elite
18vs24
Ajax København
28-03-21 15:00
Skanderborg Håndbold
25vs22
Randers HK
30-03-21 18:30
Viborg HK
30vs15
Aarhus United
31-03-21 18:30
Herning-Ikast Håndbold
29vs22
Silkeborg-Voel KFUM
31-03-21 20:30
Team Esbjerg
33vs23
København Håndbold
01-04-21 20:00
Odense Håndbold
27vs27
Nykøbing F. Håndboldklub
03-04-21 14:00
Ajax København
29vs25
Randers HK
03-04-21 15:00
Holstebro Håndbold
29vs23
Horsens Håndbold Elite
06-04-21 18:30
Aarhus United
28vs26
Nykøbing F. Håndboldklub
07-04-21 18:30
Silkeborg-Voel KFUM
26vs29
København Håndbold
07-04-21 20:30
Herning-Ikast Håndbold
30vs27
Team Esbjerg
08-04-21 20:00
Viborg HK
34vs30
Odense Håndbold
10-04-21 14:00
Ajax København
23vs19
Skanderborg Håndbold
10-04-21 14:00
Randers HK
19vs17
Holstebro Håndbold
24-04-21 00:00
EH Aalborg
-vs-
SønderjyskE Kvinder
-
24-04-21 15:00
Skanderborg Håndbold
-vs-
Holstebro Håndbold
-
24-04-21 16:10
Silkeborg-Voel KFUM
-vs-
Herning-Ikast Håndbold
-
24-04-21 16:10
Nykøbing F. Håndboldklub
-vs-
Odense Håndbold
24-04-21 18:00
København Håndbold
-vs-
Team Esbjerg
-
24-04-21 18:00
Aarhus United
-vs-
Viborg HK
25-04-21 14:00
Randers HK
-vs-
Horsens Håndbold Elite
-
27-04-21 18:30
Team Esbjerg
-vs-
Silkeborg-Voel KFUM
27-04-21 18:30
Odense Håndbold
-vs-
Aarhus United
28-04-21 20:30
Herning-Ikast Håndbold
-vs-
København Håndbold
28-04-21 20:30
Viborg HK
-vs-
Nykøbing F. Håndboldklub
29-04-21 00:00
SønderjyskE Kvinder
-vs-
EH Aalborg
-
01-05-21 14:30
Holstebro Håndbold
-vs-
Ajax København
-
01-05-21 14:30
Horsens Håndbold Elite
-vs-
Skanderborg Håndbold
-
01-05-21 16:00
Team Esbjerg
-vs-
Herning-Ikast Håndbold
-
01-05-21 16:00
København Håndbold
-vs-
Silkeborg-Voel KFUM
-
01-05-21 16:00
Odense Håndbold
-vs-
Viborg HK
-
01-05-21 16:00
Nykøbing F. Håndboldklub
-vs-
Aarhus United
02-05-21 00:00
EH Aalborg
-vs-
SønderjyskE Kvinder
-
09-05-21 00:00
Lavest placerede ligakvalifikationshold
-vs-
Vinder 1DD2/1DD3
-
12-05-21 00:00
Vinder 1DD2/1DD3
-vs-
Lavest placerede ligakvalifikationshold
-
15-05-21 00:00
Lavest placerede ligakvalifikationshold
-vs-
Vinder 1DD2/1DD3
-
x